Rındem Çay
1 kg logo

Rındem Ticaret,  2000 yılında Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde kuruldu.   Kurucumuz Mehmet GÜN 20 yıldan beri Gıda sektöründe İthal Çay üretim ve satışı yapmaktadır. 

Rındem Markası, Rındem Ticaret tarafından oluşturulmuş olup patenti de yine Rındem TicaretTarafından alınmıştır. Rındem, yılların getirdiği emek ve birikimin toparlanmış halidir. Kurucumuzun uzun yıllar uğraşıp didinmesi sonucunda kurulmuş olup uzun süreli olarak kullanılmak üzere ticaret hayatına girmiştir RINDEM markası...

Rındem Ticaret olarak ürünlerimizi Srilanka'nın önde gelen ihracatçı şirketlerinden direk olarak ithal etmekteyiz. Ürünlerimiz Türkiye'ye gelirken gerekli tüm kontrolden geçer. Tüm resmi belgelerle yasal olarak yurdumuza girer. Şirketimize gelen çaylar gerekli ön kontroller yapıldıktan sonra, sağlıklı ve hijyenik koşullarda, tam otomatik makinalarla el değmeden paketlenerek ithal çay severlerin beğenisine sunulmaktadır.

Çayın tat ve kalitesinin korunması için gıdanın özelliğini koruyan, ısı,ışık ve nem’e karşı koruyucu alüminyum paket ve karton kutu ambalajı kullanılmaktadır.

Ürünlerimiz, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın izni ile üretilip pazarlanmaktadır. İthalat ve paketleme aşamaları “Çay-Kur” ve “Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Gıda Kontrol Şube Müdürlüğü” kontrollerinden geçmektedir.

Kurumsal web sitemiz üzerinden Türkiye’nin her yerine kargo ile parekende ve toptan satış yapmaktayız. “SİPARİŞ” sayfasından sipariş verebilirsiniz.

Perakende ürünlerimiz yerel ve ulusal birçok perakende satış noktasında ve e-ticaret sitelerinde 5kg, 20kg, 400gr ve 800gr’lık paketler halinde satışa sunulmaktadır.

Rındem Ticaret olarak kuruluşumuzdan bu yana bizlerden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimize, bizden maddi-manevi desteklerini esirgemeyen dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz. Sizler sayesinde bugünlere geldik. 


                                                                                        RINDEM TİCARET
                                                                                         Yönetim Kurulu


Rındem Çay
Bay Mehmet Gün
Gülabibey Mahallesi Esmerçayı Caddesi No: 87/b
63600 Siverek
Türkiye
Şanlıurfa
0543 966 0663
0543 966 0663

Rındem Çay , Tüm Hakları Saklıdır


Hizmet Koşulları
İletişim
© 2024Rındem Çay Web Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır Sitemizden İzinsiz İçerik Kopyalanamaz. Web Tasarım: Koray ÇOKOL